Kasutaja sisselogimine | Registreerimine

Meist

Ahoi muudab elu mugavamaks

AHOI on 2004.aastast tegutsev mugavuspood internetis. Meie e-pood on aastatega arenenud üheks suurimaks Tallinna ja selle ümbrust katvaks esmatarbekaupade e-äriks eeskätt kontorite tarbeks. Traditsioonilisest jaekaubandusest eristume me eelkõige mugavusteenuse pakkumisega. Teenuse võtmeks on personaalne suhtlemine kliendiga, sihtgrupist lähtuv sortimendikujundus, soodsad hinnad, turvaline internetikeskkond ning kohalevedu. AHOI internetipood on Eesti E-kaubanduse Liidu liige! "Turvalise ostukoha" kvaliteedimärk kodulehel eristab turvalise, usaldusväärse ja kontrollitud e-poe konkurentide seas! Otsi märki meie kodulehelt!

Teenus 

AHOI klienditeenindus on avatud kõikidel tööpäevadel 8.30-16.00, va. riiklikel pühadel. Meie kliendihaldurid aitavad Teid meeleldi kõikides küsimustes ning probleemide lahendamisel! Võta julgelt ühendust – tel. 661 6454!

AHOI teenus on mõeldud eelkõige äriklientidele, samas pakkudes parimaid lahendusi ja laia sortimenti ka eraisikutele.

Kontoritele-büroodele üritame pakkuda võimalikult lihtsat ja muretut esmatarbekaupade tellimist – vastutav isik koostab meie kodulehe www.ahoi.ee vahendusel tellimuse vastavalt vajadusele ja soovidele; meie edastame tellimuse lattu; järgneval tööpäeval toimetab AHOI kuller kauba Teieni! 

Enne 14.00 tehtud tellimused toimetame teieni järgmisel tööpäeval! Minimaalseks tellimuseks on 32€

Lai sortiment

Kaubavalikusse mahub suur hulk tooteid alustades piimast ning lõpetades kaminapuudega

PAINDLIK TARNEGRAAFIK

Toome kauba kohale vastavalt teie vajadustele

PÄDEV KLIENDITUGI

Ahoi klienditugi on alati valmis pakkuma lisainfot kõikide toodete kohta