Kasutaja sisselogimine | Registreerimine

Firma tutvustus

Ahoi muudab elu mugavamaks

AHOI on 2004.aastast tegutsev mugavuspood internetis. Meie e-pood on aastatega arenenud üheks suurimaks Tallinna ja selle ümbrust katvaks esmatarbekaupade e-äriks eeskätt kontorite tarbeks. Traditsioonilisest jaekaubandusest eristume me eelkõige mugavusteenuse pakkumisega. Teenuse võtmeks on personaalne suhtlemine kliendiga, sihtgrupist lähtuv sortimendikujundus, soodsad hinnad, turvaline internetikeskkond ning kohalevedu.

AHOI internetipood on Eesti E-kaubanduse Liidu liige! "Turvalise ostukoha" kvaliteedimärk kodulehel eristab turvalise, usaldusväärse ja kontrollitud e-poe konkurentide seas! Otsi märki meie kodulehelt!

 

Ahoi igapäevateenuse kirjeldus

 

AHOI klienditeenindus on avatud kõikidel tööpäevadel 8.30-16.00, va. riiklikel pühadel. Meie kliendihaldurid aitavad Teid meeleldi kõikides küsimustes ning probleemide lahendamisel! Võta julgelt ühendust – tel. 661 6454!

AHOI teenus on mõeldud eelkõige äriklientidele, samas pakkudes parimaid lahendusi ja laia sortimenti ka eraisikutele.

Kontoritele-büroodele üritame pakkuda võimalikult lihtsat ja muretut esmatarbekaupade tellimist – vastutav isik koostab meie kodulehe www.ahoi.ee vahendusel tellimuse vastavalt vajadusele ja soovidele; meie edastame tellimuse lattu; järgneval tööpäeval toimetab AHOI kuller kauba Teieni!

 

JUST NII MUGAV KÕIK ONGI!

Oleme mõelnud ka Sulle – kodutarbijale! AHOI teenuse vahendusel leiad meie laiast sortimendist kõik, mida vajad – mähkmetest nõudeni, lehtsalatist maitsva kanafileeni! Helista juba täna ning me teeme Sulle parima pakkumise!

Mittelepinguliste klientide puhul kehtib ettemaksu tasumine kogu arve ulatuses; arve tasumise järel saadame kauba komplekteerimisse ning järgmisel tööpäeval juba Teieni! Lepinguliste klientide puhul esitame arve kauba kättesaamise järel vastavalt kokku lepitud tasumistingimustega.

Igapäevaselt saab kaupa tellida kuni kella 14.00-ni, seejärel jõuab ladu järgmiseks päevaks Teile kauba ka komplekteerida! Probleemide (sortm. väljunud toode, ebapiisav jääk, asendustooted jne) korral võtame Sinuga ühendust telefoni või meili teel! Kauba kohalevedu toimub järgneval tööpäeval (reedel tellides esmaspäeval jne) üldjuhul päeva esimeses pooles, kui pole erikokkuleppeid. Räägi meile alati oma soovist – üritame kindlasti leida mõlemale osapoolele parima lahenduse!

Kui Sulle jäi midagi arusaamatuks, Sul on ettepanekuid, muresid või küsimusi, siis võta meie klienditeenindusega ühendust juba täna – telefonil 661 6454 või meili teel ahoi@ahoi.ee!

Kliendiks registreerumine, tellimine ja arveldamine

Kliendiks registreerumine toimub kodulehe vahendusel.

Kauba tellimine toimub samuti kodulehe vahendusel oma kasutajakontoga sisse logides või telefoni/meili teel.

Kauba eest tasumine toimub vastavalt lepinguliste ja mittelepinguliste klientidega tehtud kokkulepete alusel. Kauba kohalevedu Tallinnas ja selle ümbruses toimub kauba tellimisest järgneval tööpäeval või muul kokku lepitud kuupäeval. Kohalevedu üle Eesti on võimalik Smartposti või üle-eestiliste kullerteenuste vahendusel – küsi lisa!

Küsi lisainfot ja parimaid pakkumisi juba täna! Telefonil 661 6454 või meili teel ahoi@ahoi.ee!

Kasutajakontoga seonduvad probleemid

Kui Sa oled unustanud oma kasutajanime või salasõna, Sinu konto ei aktiveeru või Sa ei saa tellimuse kinnitusmeili - võta meiega ühendust ning me parandame vead!

Loodame, et leiate meie ostukeskkonnast sobivaimad tooted ning me suudame Teile pakkuda parimat mugavusteenust Eestis muutes teie igapäevase elu ja töökorralduse lihtsaks ja muretuks!

Lugupidamisega Teie,

AHOI

Personaalse Kaubanduse OÜ

 

Liivalaia 45, Tallinn 10145

 

tel. 661 6454

 

ahoi@ahoi.ee

 

reg.nr. 11057144

 

Enne 14.00 tehtud tellimused toimetame teieni järgmisel tööpäeval! Minimaalseks tellimuseks on 32€

Lai sortiment

Kaubavalikusse mahub suur hulk tooteid alustades piimast ning lõpetades kaminapuudega

PAINDLIK TARNEGRAAFIK

Toome kauba kohale vastavalt teie vajadustele

PÄDEV KLIENDITUGI

Ahoi klienditugi on alati valmis pakkuma lisainfot kõikide toodete kohta