Kasutaja sisselogimine | Registreerimine

Erakliendile

Teenus erakliendile! 

Oleme mõelnud ka Sulle – kodutarbijale! AHOI teenuse vahendusel leiad meie laiast sortimendist kõik, mida vajad – mähkmetest nõudeni, lehtsalatist maitsva kanafileeni! Helista juba täna ning me teeme Sulle parima pakkumise!

Mittelepinguliste klientide puhul kehtib ettemaksu tasumine kogu arve ulatuses; arve tasumise järel saadame kauba komplekteerimisse ning järgmisel tööpäeval juba Teieni! Lepinguliste klientide puhul esitame arve kauba kättesaamise järel vastavalt kokku lepitud tasumistingimustega.

Igapäevaselt saab kaupa tellida kuni kella 14.00-ni, seejärel jõuab ladu järgmiseks päevaks Teile kauba ka komplekteerida! Probleemide (sortm. väljunud toode, ebapiisav jääk, asendustooted jne) korral võtame Sinuga ühendust telefoni või meili teel! Kauba kohalevedu toimub järgneval tööpäeval (reedel tellides esmaspäeval jne) üldjuhul päeva esimeses pooles, kui pole erikokkuleppeid. Räägi meile alati oma soovist – üritame kindlasti leida mõlemale osapoolele parima lahenduse!

Kliendiks registreerumine, tellimine ja arveldamine

Kliendiks registreerumine toimub kodulehe vahendusel.

Kauba tellimine toimub samuti kodulehe vahendusel oma kasutajakontoga sisse logides või telefoni/meili teel.

Kauba eest tasumine toimub vastavalt lepinguliste ja mittelepinguliste klientidega tehtud kokkulepete alusel. Kauba kohalevedu Tallinnas ja selle ümbruses toimub kauba tellimisest järgneval tööpäeval või muul kokku lepitud kuupäeval. Kohalevedu üle Eesti on võimalik Smartposti või üle-eestiliste kullerteenuste vahendusel – küsi lisa!

Kasutajakontoga seonduvad probleemid

Kui Sa oled unustanud oma kasutajanime või salasõna, Sinu konto ei aktiveeru või Sa ei saa tellimuse kinnitusmeili - võta meiega ühendust ning me parandame vead!

Loodame, et leiate meie ostukeskkonnast sobivaimad tooted ning me suudame Teile pakkuda parimat mugavusteenust Eestis muutes teie igapäevase elu ja töökorralduse lihtsaks ja muretuks!

 

Kui Sulle jäi midagi arusaamatuks, Sul on ettepanekuid, muresid või küsimusi, siis võta meie klienditeenindusega ühendust juba täna – telefonil 661 6454 või meili teel ahoi@ahoi.ee!
Enne 14.00 tehtud tellimused toimetame teieni järgmisel tööpäeval! Minimaalseks tellimuseks on 32€

Lai sortiment

Kaubavalikusse mahub suur hulk tooteid alustades piimast ning lõpetades kaminapuudega

PAINDLIK TARNEGRAAFIK

Toome kauba kohale vastavalt teie vajadustele

PÄDEV KLIENDITUGI

Ahoi klienditugi on alati valmis pakkuma lisainfot kõikide toodete kohta